Polecam wczasy agroturystyczne wszystkim

Planując letnie urlopy nieraz udajemy się do biur podróży, które oferują różnorodne wycieczki do odległych krajów. Niekiedy posiadają one również oferty wczasów w naszym kraju. Jednak takie zazwyczaj sami bez problemowo możemy sobie zorganizować. To czego nie znajdziemy w biurach podróży to wczasy agroturystyczne. Niemniej taki rodzaj spędzenia wakacji jest odmienny od typowego zwiedzania czy „plażowania” i przez to też atrakcyjny.

Wczasy agroturystyczne to niejako podróż do korzeni, bo zapewniają wytchnienie od miejskiego, szybkiego życia oraz możliwość wypoczynku na łonie natury. Jeśli się zdecydujemy na wczasy agroturystyczne nie będziemy mieli do czynienia ze zgiełkiem oraz tłumem innych turystów jakie są obecne w popularnych miejscowościach wypoczynkowych.

Poza tym agroturystyka kaszuby można łatwo połączyć z niejednym kursem, jak choćby nauka jazdy konnej, kurs domowych przetworów, kurs haftu czy nawet golfa. Każde gospodarstwo posiada własne zaplecze, tzn. produkuje własne sery, masło, chleb. Hodowla drobiu czy krów również jest prowadzona, co zapewnia dostęp do świeżego nabiału czy mięsa. Jeśli chodzi o atrakcje, to w zależności od położenia możliwe są jazdy na nartach, kuligi, ogniska, grille czy wędkarstwo, żaglówki, przejażdżki rowerowe bądź konne.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Agroturystyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s